با خوانندگان

آنچه شما خواسته‌اید

نویسنده:
به جای ارسال پیامک می‌توانید به این آدرس ایمیل بفرستید.300099904 sarenakhhamshahri@gmail.com
 آنچه شما خواسته‌اید

09010272 : سلام و خسته نباشید. در دوهفته‌ی گذشته در شهر... دو اتفاق ناخوشایند رخ داد. یكی از آن‌ها قتل یك نوجوان بود و دیگری پسر جوانی كه به دلیل حادثه‌‌ای صورت خود را از دست داد. جزئیات كامل رو منتشركنید.  
13.jpgحتما پیگیری می‌كنیم و گزارشی در این خصوص تهیه می‌كنیم.

سلمان از كرمان: لطفا درباره آزاد شدن شهر حلب از دست تروریست‌ها و همچنین فعالیت مدافعان حرم ایرانی در كشور سوریه و عراق مطالبی رو چاپ كنید.

امید شهركی از زابل: از قتل‌های زنجیره‌ای بیشتر چاپ كنید .
 
09103629 :  در مورد قتل‌های محفلی كرمان بنویسید.   

09117442 : از خواننده‌های مجله‌ی خوب‌تان از شهرستان ... هستم. امروز مقابل دادگستری بین داماد و برادرخانمش درگیری رخ داد كه متاسفانه یكی از آن ها با اسلحه‌ی شكاری در همان مكان، طرف مقابل را به قتل رساند. لطفا حتما در این زمینه گزارش تهیه كنید.
13.jpgبه بچه‌های حوادث سفارشش را دادیم.

09183449 :  لطفا صفحات حوادث را افزایش دهید.

09190028 : اگه می‌شه یه گزارش توپ از تاریخچه‌ی برخورد شهاب سنگ‌های بزرگ به زمین و اثراتش كار كنید.

آرشام آتیشتاییان از تهران: یك پرونده درباره‌ی ترسناك‌ترین نقاط ایران كار كنید. لطفا اهمیت بدهید.

پیامك
محمود حسین‌زاده از یزد: گزارش‌های مربوط به بخشش و اهدای عضو در سرنخ باعث ترویج این عمل خداپسندانه خواهدشد.

09133822 : چرا در این شماره‌ی مجله، صفحات زیادی داریدكه متن روی بخش‌های سیاه آمده است؟ نكنید این كار رو.
13.jpgباز هم تذكر می‌دهیم به بچه‌های بخش صفحه‌آرایی.

09356411 : باعرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام عوامل مجله. چند وقته مطالب شگفتی كمتر چاپ می‌كنید سعی كنید مثل سال‌های قبل مطالب متنوع رو بیشتر چاپ كنید.

09124191 : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه‌ی عزیزانی كه در مجله‌ی سرنخ فعالیت می‌كنند و زحمت می‌كشند تا مطالب مفیدی را برای مردم ایران زمین ارائه دهند.
ضمن تشكر از این مجله، یك انتقاد دارم و آن هم در نوع نوشتن مطالب است به این صورت كه غلط‌های املایی دارید. البته از لحاظ اشتباه گذاشتن حروف یا اضافه گذاشتن حروف در كلمات. لطفا این مسئله را پیگیری كنید.
13.jpgحتما حتما به بخش ویراستاری یك تذكر جدی می‌دهیم.

اكبر و محمدامین جاویدفر از تبریز: من و پسرم محمدامین از مطلبی كه درباره‌ی كلش آف كلنز نوشته بودید و ما را در مورد این نوع گیم‌ها آگاه كردید، تشكر می‌كنیم.

حسین تانگو از دهدشت: سلام سرنخ خان. اولین مجله‌ای كه اسمش با فعلش را همسان یافتم سرنخ است، درود برشما ارباب حقیقی واژگان.
13.jpgمتشكریم از لطف شما. این یكی را  معنایش را نفهمیدیم فقط امیدواریم كه خوب بوده باشد.

09137111 : باتشكر فراوان از همه‌ی كاركنان مجله ی همشهری سرنخ. شماره‌ی 294 از همه نظر عالی بود. از خوانندگان قدیمی مجله هستم.

09354410 : سلام. لطفا خاطره‌ی جنایی را در هر شماره چاپ كنید. با تشكر فراوان.

09194316 ، 09113523 : در پرونده‌ی قتل راننده‌ی اصفهانی، دو دانشجو به عنوان شاهد ماجرا و نه قاتل، چند سال بی‌گناه در زندان بودند. یك سوال آیا بعد از اثبات بی‌گناهی و آزاد شدن، خسارتی به آن‌ها پرداخت شد؟  و این كه آیا این مسئله باعث هراس شاهدان از شهادت دادن نمی‌شود؟
13.jpgبه هرحال مسائل پلیسی، پیچیدگی‌های مربوط به خودش رو داره. گاهی اوقات در بعضی از پرونده‌ها ممكنه شاهدانی كه شهادت می‌دن هم به نوعی مظنون باشن و نمی‌شه حكم قطعی داد. اما سعی می‌كنیم حتما یك راهنمای حقوقی در این خصوص بریم.

مهدی پزشكی از قوچان: سلام. من اصلا كتاب یا مجله نمی‌خونم یعنی حوصلشو ندارم. ولی سرنخ عزیز رو مطالعه می‌كنم. واقعا دست مریزاد. خدا یاور همه‌ی شما عوامل سرنخ باشه.
واقعا باعث خوشحالی‌مون هست كه شما سرنخ رو مطالعه می‌كنین.

09124768 : مجله‌ی محترم سرنخ. باسلام وخسته نباشید. لطفا اگر امكان دارد  در صفحات مجله از زمینه‌ی مشكی استفاده نكنید چون ما افراد سن بالا با مشكل خواندن مواجه می‌شویم. از زحمات كلیه‌ی عوامل مجله سپاسگزارم.

09356052 : بهتر بود فیلم دوم و سوم را دقیق نگاه می‌كردین بعد در مورد گنج مطلب كار می‌كردین.

09131521 : بعد از چند شماره‌ی نسبتا خوب، شماره294 افت زیادی داشت مخصوصا قسمت شگفتی‌ها كه بسیار كسل كننده بود.
13.jpgسعی می‌كنیم كه گزارش‌های جذابی را در این شماره و شماره‌های بعدی منتشر كنیم كه نظرتان را جلب كند.

09112243 : در داستان «گرما»، مگر ژوفین نمرده بود؟پس چطور درآخر داستان نزد پلیس و كارآگاه رفت؟

میلاد از زاهدان : خیلی ممنون بابت چاپ پیامكم. راستی من سه ساله كه پاكم اگه دوست داشتین بزنگید تا سرگذشتم رو واستون تعریف كنم تا درس عبرتی بشه واسه بقیه.
13.jpgحتما با شما تماس می‌گیریم. امیدواریم كه همیشه موفق باشید.

09359606 :مطالب پادشاه اینترنتی و حمله به سرحد بسیار جالب و خیلی باحال بودن. صفحه 42 آقا رحیم 9 روز اسیر بود. مسئولان بعد از پنج یا شش روز تازه به فكر استفاده از بالگرد افتادند. كاش این مطلب رو به عنوان اعتراض به آن‌ها مطرح می‌كردین! دفعه‌ی بعد این‌كاررو حتما انجام بدین.   

 09356411 : لطفا داستان خارجی رو كه در صفحات آخر مجله و با رنگ سیاه چاپ می‌كنید حذف كنید و به جاش مطالب حوادثی چاپ كنید. كاش مسئولان كشور با سازندگان و توزیع كنندگان ماده‌ی مخدر شیشه بیشتر مبارزه می‌كردن تا بتوانند برای همیشه آن را ریشه‌كن كنند.
13.jpg بارها تو همین مجله، مصاحبه با مجرمانی چاپ شده كه پس از مصرف شیشه و بعد از قتل و جنایت گفته اند كه از لحظه‌ی قتل هیچی یادشون نمیاد.

كسب و كار

09195585 : باسلام. لطفا اگر ممكنه در قسمت كارآفرینی مجله درمورد قانون سرقفلی كه باعث صدها مشكل لاینحل برای كارآفرینان می‌شود گزارشی تهیه كنید.
13.jpg  سعی می‌كنیم یك گزارش حقوقی در این خصوص كار كنیم.

امیر یاسمن: خدمت خانم شكری سلام و عرض ادب. تشكر فراوان به خاطر مدیریت بسیار استادانه وكارآمدتان در صفحه‌ی پیامك‌ها. در صورت امكان در صفحه‌ی كارستان در مورد كار با كامیون و اتوبوس بیابانی مطلب تهیه كنید.

حسن جورین سر از شهرستان نكا: سلام به شما عزیزان سرنخ. من از اوایل چاپ با شما هستم. واقعا تشكر می‌كنم از مجله‌ی زیباتون. یك در خواست و یك انتقاد داشتم. درخواستم این است كه لطفا راجع به عروسك‌سازی و عروسك دوزی یك گزارش و مطالب بذارید. انتقادم این است كه گاهی مجله غلط‌های املایی زیاد دارد لطفا اصلاح كنید. در شأن این مجله و زحمات شما نیست. متشكرم ازتون عزیزان.
13.jpg یك‌ گزارش درباره‌ی عروسك‌دوزی كار كردیم، اگر علاقه‌مند به این شغل هستین تماس بگیرین تا اطلاعاتش رو باهاتون در میون بذاریم و اگه لازم هست شماره‌ای از تولید كننده‌ی عروسك بهتون بدیم.

محسن علی‌آبادی از بجنورد: با سلام و تشكر از چاپ مجله‌ی سرنخ. لطفا تحقیق كنید چرا هنگام امضای پیمان نامه و قراردادهای بین دولت‌ها از چند قلم برای امضا استفاده می‌شود؟   ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code