کارستان

می‌خواهم درجه یك باشم

نویسنده: گلسا سادات بحری
مجید اخشابی 9 سال پیش آموزشگاه موسیقی‌اش را با همكاری چهار نفر راه‌اندازی كرد. حالا همین آموزشگاه چهار نفره به مكانی تبدیل شده كه 10 مربی حاذق در آن انواع سازها را تدریس می‌كنند....
مجید اخشابی 9 سال پیش آموزشگاه موسیقی‌اش را با همكاری چهار نفر راه‌اندازی كرد. حالا همین آموزشگاه چهار نفره به  مكانی تبدیل شده كه 10 مربی حاذق در آن انواع سازها را تدریس می‌كنند. به این ترتیب او یكی از بهترین كارشناسانی  است كه می‌تواند زیر و بم راه‌اندازی یك آموزشگاه موسیقی را به علاقه‌مندان بگوید. كاری كه پر خرج نیست اما نیاز به صبر، حوصله و علاقه دارد. این كار هم شغل محسوب می شود وهم هنر ومجید اخشابی هر دو بعد آن را درنظر می گیرد. او نه تنها برای كسب درآمد بلكه برای خدمت به جامعه  موسیقی این آموزشگاه را تاسیس كرد .او دركنار  این آموزشگاه یك رستوران ایتالیایی هم دارد.
  •  چه اتفاقی باعث شد به فكر راه‌اندازی یك آموزشگاه موسیقی بیفتید؟
زمانی كه من وارد دنیای موسیقی شدم امكان این‌كه  بتوانم آموزش‌های لازم را توسط یك استاد ماهر ببینم، نداشتم. آن زمان‌ها در شهرستان تنكابن، كلاس موسیقی وجود نداشت و من مجبور بودم به استعداد خودم تكیه كنم.
از همان موقع به خودم قول دادم یك روز آموزشگاه موسیقی تاسیس كنم و راه را برای علاقه‌مندان به موسیقی هموار كنم. البته این ناهمواری مسیر، در من انگیزه قوی‌ای ایجاد كرد و به نتیجه رسیدم. بعد از این‌كه وارد حوزه‌ی موسیقی شدم در سال 87 مجوز رسمی راه‌اندازی یك آموزشگاه موسیقی را گرفتم و شروع به كار كردم.
  •  گرفتن مجوز راه‌اندازی آموزشگاه موسیقی ، مسیر دشواری دارد؟
همیشه فرآیند گرفتن مجوزها كمی حوصله سر بر است. اما فراز و نشیب زیادی نداشت ما درخواست‌مان را به وزارت ارشاد دادیم و بعد از چندین ماه بحث و بررسی، مجوزها به دست‌مان رسید....ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code